پرداخت امن زرین پال با استفاده از درگاه امن شاپرک
نماد اعتماد الکترونیک دارای مجوز از مراجع قانونی
تحویل آنی محصول دریافت آنی لینک دانلود
پشتیبانی 24 ساعته همواره پشتیبان شما هستیم

طرح لوگوی (آرم) سازمان آتش نشانی PNG دوربری شده و Ai وکتور

سازمان آتش‌نشانی ایران، به عنوان یک سازمان دولتی، مسئولیت مقابله با آتش و حوادث مرتبط با آن را بر عهده دارد. این شامل مواردی نظیر اطفاء حریق، امدادرسانی در تصادفات، نجات افراد در مواقع بحرانی مانند گیر کردن در کوهستان، چاه، آسانسور و سایر حوادث مشابه می‌شود. سازمان آتش‌نشانی در هر شهر زیر نظر شهرداری فعالیت می‌کند و ایستگاه‌های آتش‌نشانی در سراسر کشور وجود دارند. این سازمان با همکاری مراکز علمی، نظامی، پزشکی و سایر سازمان‌ها و اشخاص مرتبط، تلاش می‌کند تا ایمنی جان و مالکیت‌ها را حفظ کند.

لوگو آتش‌نشانی یکی از شناخته‌شده‌ترین نمادها در سراسر جهان است. این لوگو به طراحی ساده‌ای از یک چارچوب سیاه‌رنگ و شعله‌ای سرخ می‌پردازد. این سادگی، القاکننده‌ی اصالت و قدرت این سازمان است. طراحی این لوگو به دست مرتضی ممیز، هنرمند گرافیست و استاد دانشگاه، در سال ۱۳۷۴ انجام شد. این نماد، نه تنها نمایانگر حرفه‌ای‌ترین افرادی است که در مقابل آتش و خطرات مشترک ما ایستاده‌اند، بلکه نمایانگر تعهد و شجاعت آن‌ها نیز می‌باشد.

با دریافت فایل این لوگو شما می‌توانید از آن در طراحی‌های خود استفاده نمایید، این لوگو با کیفیت بالا و به صورت دوربری شده و وکتوری قابل دریافت می‌باشد.

این محصول شامل ۲ فایل وکتوری و دوربری شده لوگو آتش نشانی می باشد.

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *