قوانین و مقررات :

۱-   کلیه فعالیت های سایت “طرح پرو TarhPro.ir” بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و بنابرابن کاربر نیز متقابلا موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات سایت “طرح پرو TarhPro.ir” تغییراتی در آینده ایجاد شود، سایت “طرح پرو TarhPro.ir” آن را در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می نماید و شما توافق می‏‌کنید که در صورت استفاده مستمر شما از سایت “طرح پرو TarhPro.ir” به معنی پذیرش هرگونه تغییر و مطالعه این صفحه قبل از خرید است.

۲-  تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

۳–  این وب‌سایت متعلق به گروه “طرح پرو TarhPro.ir” می‌باشد . “طرح پرو TarhPro.ir” استفاده شما از این وبسایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که استفاده شما از این وبسایت به معنی قبول کردن این قوانین می باشد و نیازی به اخذ امضاء از شما  نیست.

۴-    کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها و آثار طراحان متعلق به “طرح پرو TarhPro.ir” بوده و  کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های خریداری شده از سایت ممنوع و در صورت مشاهده شامل پیگیرد می باشد. همچنین هر گونه تغییر یا تحریف در فایل های خریداری شده از این سایت و نشر آن به هر طریقی (سایت،شبکه اجتماعی،ارسال به دیگران و…) ممنوع است.

۵-   خرید فایل از “طرح پرو TarhPro.ir” هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری و یا مشتری خانگی می باشد. (خریدار می تواند از مشتری خود بابت فایل هزینه طراحی یا هزینه ویرایش دریافت کند).

همچنین اگر برای کسب و کار خود سامانه آنلاین نظیر سایت، کانال تلگرام ، صفحه اینستاگرام و… راه اندازی نموده اید می بایست نکات زیر را رعایت کنید:

  • قرار دادن فایل های سایت “طرح پرو TarhPro.ir” به صورت لایه باز در سامانه شما ممنوع می باشد.
  • تصاویر  درج شده در سامانه شما از طرح های سایت “طرح پرو TarhPro.ir” می بایست با کیفیت پایین باشند، به طوریکه کاربران سامانه شماقابلیت چاپ این تصاویر را نداشته باشند.
  • شما صرفاً مجاز به درج یک پیش نمایش از فایل ها سایت “طرح پرو TarhPro.ir” به قصد چاپ آنها در سامانه آنلاین خود می باشید و فروش فایل های لایه باز سایت “طرح پرو TarhPro.ir” (همچنین تصویر با کیفیت فایل) و اخذ هزینه جهت طراحی و یا هزینه ویرایش از طریق سامانه آنلاین شما ممنوع می باشد. (توجه کنید اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش فایل های لایه باز در مراکز تجاری فیزیکی بلامانع است)
  • در صورتیکه مشتری سامانه آنلاین شما قصد چاپ طرح را نداشت و صرفا فایل لایه باز طرح یا تصویر با کیفیت طرح (با ویرایش یا بدون ویرایش) را درخواست نمود می بایست مشتری را به آدرس سایت ما TarhPro.ir  هدایت کنید.
۶-   “طرح پرو TarhPro.ir” هچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی موجود در طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده خریدار می باشد .

۷-   “طرح پرو TarhPro.ir” متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.
۸-    پس از خرید فایل از سایت “طرح پرو TarhPro.ir” لینک دانلود در فقط در همان روز معتبر بوده و در صورت عدم دانلود طرح خریداری شده توسط شما هچگونه مسئولیتی متوجه “طرح پرو TarhPro.ir” نمی باشد.

۹-    مسئولیت حفاظت و نگهداری از فایل های خریداری شده از سایت TarhPro.ir به عهده خریدار می باشد و درصورت پاک شدن و یا مفقود شدن فایل ها از روی سیستم شخصی مشتری به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و … )، هیچگونه مسئولیتی متوجه “طرح پرو TarhPro.ir” نمی باشد.

با سپاس مدیریت سایت طرح پرو