پرداخت امن زرین پال
طراحـی با کیفیت بالا
تحویل آنی محصول
پشتیبانی 24 ساعته

واترمارک وضعیت موجودی محصولات مناسب برای اعلام وضعیت موجودی و تخفیف و … محصولات در شبکه های اجتماعی با امکان ویرایش در فتوشاپ و موبایل

این محصول شامل ۱۳ فایل می باشد.

نمونه استفاده از لیبیل موجودی محصولات
نمونه استفاده از لیبیل موجودی محصولات
  • این محصول در ۲ فرمت PSD مناسب برای ویرایش در فتوشاپ و PNG مناسب برای ویرایش در نرم افزار های موبایل به صورت دوربری شده عرضه می گردد.
  • این طرح با بالاترین کیفیت المان ها طراحی گردیده و بهینه شده برای استفاده بر روی عکس محصولات و… در شبکه های اجتماعی می باشد.
  • شما می توانید به سادگی رنگ این طرح را در فتوشاپ و موبایل تغییر دهید و به عنوان مهر فروخته شد ، موجود شد ، تخفیف ویژه و… استفاده نمایید و همچنین در بسته فشرده این محصول طرح هایی در رنگ های مختلف ( برای مشاهده رنگ ها به عکس پیشنمایش دوم این محصول مراجعه نمایید. ) برای راحتی کار در موبایل به عنوان نمونه به صوزت دور بری شده برای شما قرار داده شده است.
  • شما می توانید با دریافت واترمارک وضعیت موجودی محصولات از سایت TarhPro به سادگی آن را در فتوشاپ ویرایش کنید و متن و یا المان های دلخواه خود را به آن بیافزایید و در صورتی که می خواهید آن را با موبایل ویرایش کنید و به طرح دلخواه خود برسید این امکان نیز برای شما با فایل PNG فراهم می باشد.

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *